Швейцарія та Північна Італія!

Дата публікації: 28.02.2018

Швейцарія та Північна Італія!
Швейцарія та Північна Італія!
Швейцарія та Північна Італія!
Швейцарія та Північна Італія!
Швейцарія та Північна Італія!
Швейцарія та Північна Італія!
Швейцарія та Північна Італія!
Швейцарія та Північна Італія!
Швейцарія та Північна Італія!
Швейцарія та Північна Італія!
 • ЦІНА Від 261 Eur
 • Тривалість 8 днів
 • Осіб 1 дорослий
 • Виліт/Виїзд Виїзд 24.03, 07.04 зі Львова
 • Харчування Сніданок

День 1. Львів – Краків
Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.
Переїзд по території Польщі. Переїзд в Краків.

Екскурсія «Королівський шлях» – шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди… Найстаріша частина міста – Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи – Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на пам’ять про проведені тут хвилини…
Запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею «Ласощі польських королів» (26€/21€).
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 2. Відень
Сніданок. Невеличкий переїзд у Відень, одну з найчарівніших і найпривабливіших столиць Європи .
Пішохідна екскурсія «Відень – столиця Габсбургів», місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне.  Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою. Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі. Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна!

У вільний час рекомендуємо відвідати екскурсії:
«Величний Відень» (26€/21€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторна і прекрасна! «Це моя воля!» – Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселіший пам’ятка – химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії – «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
«Перекази і легенди старого Відня» (18€/10€). Під час нашої прогулянки ми пройдемо по незаяложені туристичного маршруту і побачимо іншу Відень – середньовічну, величну, надихаючу. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Відня, що носить назву Святого Рупрехта; будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавісіне перед знаттю; стара, середньовічна частина внутрішнього міста, де Бабенберг була заснована перша герцогська резиденція і де зосереджені найстаріші міські церкви і, звичайно-ж, «танцюючі годинник» – Анкерур, від яких кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.

Пропонуємо отримати насолоду від :

 • неперевершеної краси Скарбниці Габсбургів (16€+вх. квиток): корона Священної Римської імперії, всіяна коштовними каменями і перлами, хрест, священна піка, церемоніальний меч, реліквії герцогів Бургундських, знаки ордена Золотого Руна, монети, медалі, еталони, коштовності і прикраси – хранителі тисячолітньої історії ..
  «Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів» (16€+вх. квиток). Вже понад 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах.
 • вечірня програма – «Відень у вечірньому вбранні!» (38 € / 26 €). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає свій вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше … Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним.

Нічний переїзд у Швейцарію.

День 3. Цюріх – Рейнський водоспад – Люцерн
Приїзд в чудову країну «Якщо на землі є рай, то це Швейцарія!» – Вигукнула колись королева Єлизавета, проїхавши по містах, подібним золотим скарбам, які лежать на срібних озерах. Переїзд в цю дивовижну країну. Знайомство з країною почнемо з одного з найбагатших міст Швейцарії – неповторного Цюріха. Тут життя вирує, дивуючи всіх відвідувачів своєю різноманітністю. Гірські вершини і прекрасне Цюріхське озеро надають місту дивовижного шарму.
Екскурсія «Пишність Швейцарії – Цюріх». Нас чекає чарівне старе місто, вузькі горбисті алеї, будинки 16 і 17 століть, старовинні ратуші і дворики, найдорожча вулиця Швейцарії – Банхофштрассе, церква Святого Петра, Гроссмюнстер, Фрауенмюнстер з вітражами Марка Шагала і фонтани … фонтани, яких у місті налічується більше 1000 !!! І правду кажуть мешканці, що в Цюріху «все, крім гір – найбільше»!

Рекомендуємо відвідати: 

 • чудо природи – «Рейнський водоспад» (38€/30€). Найпотужніший і широкий водоспад в Європі чарує своєю грандіозністю! Перед нами відкриється захоплюючий дух спектакль: сила води, яскраве сонце , дивовижна веселка. Про це місто можна розповісти – його потрібно побачити і неодмінно полюбити! Нас чекає столиця Швейцарії – чарівний Берн.
 • екскурсію «Люцерн – серце Швейцарії» (38€/30€). Ніби вийшовши з дитячих снів, казкове місто Люцерн лежить на березі мальовничого озера чотирьох кантонів. Люцерн є місцем, де народилась швейцарська легенда – Вільгельм Телль, і сучасна Швейцарія. Місто Люцерн позначене ідеальним розташуванням саме в тому місці, яке в історичному та естетичному сенсах може вважатися “істинної” Швейцарією, а ще Люцерн також славиться своїми старими мостами, у кожного з яких своя неповторна історія. Під час вечірньої прогулянки ми побачимо все, чим знамените це чарівне місто.

 

Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі.

День 4. Берн – Інтерлакен – Грюйєр – Трюммельбах
Сніданок. Переїзд до столиці Швейцарії.

Екскурсія «Берн – місто фонтанів, квітів і … ведмедів!». Так-так, саме ведмідь є символом міста, він зображений на гербі і прапорі, прикрашає фонтани і вітрини магазинів. Берн має титул «квіткового міста». Мало не в кожному вікні можна побачити горщик з геранню! Все це в сукупності приємно тішить око, наповнює душу незвичайною радістю і спокоєм .

Рекомендуємо відвідати екскурсії:

 •  «Інтерлакен і Долину Лаутербруннен – світ краси і розкоші!» (48€/38€). Спочатку ми відвідаємо курорт з багатими традиціями, в самому серці швейцарських Альп – Інтерлакен. Хто знає, можливо, саме чарівність природи Інтерлакена надихнула маестро Мендельсона на створення весільного маршу. У всякому разі, саме звідси, з цього, за його словами, “казкового куточка землі” він писав: “Хто не бачив ландшафту Інтерлакену, той не бачив Швейцарії. Описати це неможливо, оскільки слова тут безсилі…”. Мальовничі береги обох озер, які переходять в передгір’я. Безперечно, Інтерлакен – чарівне міжозер’я! Далі нас чекає Лаутербруннен одна з найкрасивіших долин в Європі, і в перекладі означає «безліч джерел». Уздовж долини налічується 72 водоспади, висота деяких з них досягає декількох сотень метрів.

А у вільний час рекомендуємо на вибір:

 • піднятися по канатній дорозі (опл.дод.) до мальовничого села – курорту Мюррен, яке розташоване 1650 м над рівнем моря, чудовий вид на гори і долину Лаутербруннен не залишать байдужими нікого.
 • відвідати водоспад Трюммельбах (вх. кв. опл. дод.) – єдиний в світі льодовиковий водоспад, на який можна подивитися зсередини, піднявшись на ліфті, пройшовши по підземних галереями, тунелми, стежками і платформами. Він гарчить і гуркоче всередині скелі, він вирує, піниться і б’ється об каміння – це найбільший в Європі підземний водоспад розташований в долині Лаутербрюннен, яку часто називають долиною 72-х водоспадів.
 •  запрошуємо на екскурсію «Смак і аромат Швейцарії – Грюйєр» (43€/36€). Ми вже багато чули про Швейцарію, про те чим по праву пишається країна: сир, шоколад, середньовічні замки, озера, гори, чарівні містечка і села… Ми відвідаємо Грюйєр – всесвітньо відомий сироварний регіон, де виробляють швейцарський Грюйєрського сир, один з найулюбленіших сортів сиру в Швейцарії. Тут можна спробувати найкращі в Швейцарії фондю і раклет (національні страви), а також ягоди з грюйєрськими вершками. Бути тут і не побачити, як роблять Грюйєр (жовтий твердий сир з пікантним ароматом і горіховим смаком) – злочин, їдемо на екскурсію в сироварню! У вільний час рекомендуємо відвідати шоколадну фабрику Cailler (18Є + вх. квиток), де виготовляється найдавніша марка швейцарського шоколаду Cailler. Там його можна продегустувати, купити і, звичайно ж, дізнатися все про історію швейцарського шоколаду.

Повернення в готель. Ночівля.

День 5. Тічино – Гребля Верзаска – Лугано
Сніданок. Переїзд в італійську частину Швейцарії. Нас чекає Кантон Тічино – край благословенного клімату і найтепліше місто Швейцарії, розташований на північному березі приголомшливого озера Маджоре – Локарно! М’який середземноморський клімат, безліч пальм і лимонних дерев, чудові пейзажі роблять Локарно обов’язковим для відвідування!

У вільний час рекомендуємо відвідати екскурсії:

 • «Південна розкіш Швейцарії – Гребля Верзаска» (38€/28€). На півдні Швейцарії, протікає одна з найчистіших річок світу – річка Верзаска (Verzasca) з неймовірно красивою природою уздовж її берегів.
 •  “Сонячне місто – Лугано” (30€/23€). Місто розкинулося на схилі пагорба, біля чистих вод однойменного озера. Атмосфера уздовж барвистої затоки між горами Бре і Сан Сальваторе повністю середземноморська. І не тільки через особливості клімату, в якому пишно ростуть пальми і оливкові дерева, а й завдяки тому, що на архітектуру палаців і вілл тут серйозно вплинув сонячний південь: швейцарська працездатність тут ідеально поєднується з італійської легкістю і насолодою від життя.

Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 6. Мілан – Бергамо – озеро Комо
Сніданок

Запрошуємо на флірт італійського смаку в столицю мистецтва і моди – місто Мілан. Мілан витончено поєднує у свому образі середньовічні пам’ятки і ультрасучасні квартали. Вирушаємо в саме серце Мілану – П’яццо Дуомо, де розташований символ міста – Міланський собор, шедевр готики такий витончений, що здається невагомим, сплетеним з тонкого мережива. А поряд розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, гордість Мілана і перлина світу – «Ла Скала» – найвідоміший оперний театр всіх часів і народів, прославлений Россіні і Белліні, Верді і Пуччіні, Карузо і Каллас.

У вільний час рекомендуємо відвідати:

 • місто Бергамо (38€/30€). Вдало розташоване біля мальовничого підніжжя Альп, Бергамо складається з двох частин. Його стара частина, яка називається “Верхнє місто”, знаходиться на горі, біля підніжжя якої розтягнулася нова частина міста з довгими і широкими вулицями. Кожна вуличка і кожен куточок цього містечка неначе картинка з минулого століття, тут без всяких декорацій можна спокійно знімати історичні фільми. Затишні кафе і ресторани пропонують смачну і ситну традиційну їжу, приправлену чудовим місцевим вином. Вони в черговий раз виправдовують стару добру істину про те, звідки проходить шлях до серця мандрівника.
 • «Чарівне озеро Комо» (30€/23€). Історія поселень навколо цього дива природи ведеться з 136 року до н. е. Комо пережило неодноразові захоплення і зміни влади, час багато змінило, що не зворушило лише красу озера 

Нічний переїзд в Будапешт

День 7. Будапешт – Сентендре
Зранку запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) – заряд бадьорості і енергії на цілий день!
Пішохідна екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю» . Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта – базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам’яні леви…

У вільний час рекомендуємо екскурсії:
• «Подорож в Закрут Дунаю» (30€+вх.квиток). Наш шлях лежить в Вишеград – літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградську фортецю, доторкнемося до побуту і укладу середньовіччя, а ще – отримаємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю.
• «Ключ до серця Будапешта» (26€/18€). Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і , звичайно ж, горезвісні зв’язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлісейських полях» Будапешта – парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!
Вечірня програма “В світлі тисячі вогнів” з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю (28 € / діти (сік) 23 €).
Поселення та ночівля в готелі.

День 8. Токай – Мішкольц-Тапольце – Львів
Сніданок. Переїзд в Мішкольц-Тапольце. Відвідування печерних купалень Мішкольц-Тапольце (вх. білет опл. дод).
Переїзд на батьківщину токайського вина – «Короля вин – вина королів!» – у місто Токай. Для всіх – дегустація токайських вин і «угорського гуляша»! (18 €).
Переїзд по території Угорщини. Повернення в Україну. Перетин кордону (Чоп).

Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00. (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

 

Вартість туру включає: 

 •  груповий страховий поліс

Додатково оплачується:

 •  Турпакет (за бажанням) послуга
 • “гарантійний платіж від невиїзду” – 16 €
 • послуга “гарантований номер місця” – 16 € (місця з 1 по 16)

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас