Тетяна

Дата публікації: 18.07.2021

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Дякую, все добре! Завтра останній день. Готель нормальний, відповідно ціні звичано, тому я неочікувала нічого супер. Хороше харчування, чистий пляж і море, єдине це не є перша лінія як зазначино, треба трохи перейтись. Але це не є проблема, так раніше ходила по гарним стежкам самого готелю , а тут виходиш за межі і йдеш доріжкою. Сам готель не є великий, компактний , Багато корпусів, але щоб була десь давка чи недостача місць – того не має.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас