Там, де починається Море – ЧОРНОГОРІЯ

Дата публікації: 22.07.2021

Там, де починається Море – ЧОРНОГОРІЯ
Там, де починається Море – ЧОРНОГОРІЯ
Там, де починається Море – ЧОРНОГОРІЯ
  • ЦІНА 7 100 грн
  • Тривалість 6 днів
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд зі Львова 18.08.2021
  • Харчування сніданки

Знайомтесь, Чорногорія!

 

Вартість: 6 700 грн / 1 дорослий

Днів: 6 в турі
Львів – Мукачево – Будванська рів’єра (3 ночі) – Будва – Скадарське озеро – Котор – Цетіньє – Ловчен – Негуши – Каньйони річок Тара і Морача – Острог – Шкодер – Тірана – Круя – Мукачево – Львів

День 1. 

Збір групи на залізничному вокзалі. Відправлення в тур.

Можлива підсадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур)

Перетин кордону. Нічний переїзд на узбережжя Адріатичного моря, в країну мальовничих пейзажів.

День 2.
Нас зустрічає Будванська Рив’єра… Ласкаве сонце, теплий пісок, синє море, таємничий шум хвиль – це і є опис Будванської Рив’єри, центру чорногорського пляжного туризму. Курорт Будва – один з найпопулярніших в Чорногорії. Затишне Старе місто, оперезане фортечною стіною, славиться своїми маленькими площами, численними кафе, ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів, ресторанів, дискотек і простягається легендарний Слов’янський пляж. Тут можуть чудово провести час і ті, хто бажає тиші і самоти, і ті, хто хоче активного повноцінного відпочинку з безліччю всіляких розваг. Вільний час для прогулянок та знайомства з прекрасним містом – Будвою.

Переїзд в готель. Відпочинок на Будванской Рів’єрі. Ночівля в готелі.

День 2 - Будванська рів'єра   День 2 - Будванська рів'єра  День 2 - Будванська рів'єра  День 2 - Будванська рів'єра

День 3.
Сніданок. Відпочинок на Будванской Рів’єрі. Запрошуємо відвідати екскурсії та програми:

♦ Екскурсія однією з найкрасивіших заток в світі – Боко-Которською

 (Дорослий: 60€ / Діти: 48€)

В затоку входять чотири протоки і сім островів, а вздовж Боко-Которської бухти проходить ланцюг старовинних середньовічних міст, серед них Котор – місто з більш ніж двотисячною історією. За його фортечними стінами знаходяться справжні архітектурні шедеври, такі як годинникова вежа 17 століття, собор Святого Трифона – покровителя і захисника міста, церква Св. Луки, церква Св. Анни, церква Св. Марії, палац герцога і театр Наполеона, які представляють лише невелику частину багатства Котору. Вільний час. Можна піднятись кам’яними сходами з крутими східцями до фортеці, яка знаходиться на висоті 260 м, і з якої відкривається неймовірно красивий вид на місто.

♦ Цетинє – Ловчен – Негуши

 (Дорослий: 43€ / Діти: 36€)

Сьогодні ми відправляємося у стародавню столицю Чорногорії – Цетинє. Місто вважається духовним та культурним центром країни. Ми відвідаємо відомий місцевий монастир, у якому зберігаються мощі Святого Петра Цетиньського та дві унікальні християнські реліквії – рука Святого Іоанна Хрестителя, якою він хрестив Ісуса, та частина хреста, на якому був розп’ятий Ісус. Далі ми проїдемо через надзвичайно гарні місця, відомі як «Кам’яне море Чорногорії», до гори Ловчен, з якої відкривається чудовий краєвид на долину Цетинє. На останок ми заїдемо у село Негуши, що славиться своїми делікатесами: пршутом (копчений окорок), сиром та смачною медовухою. Під час екскурсії – невеличка зупинка для дегустації та придбання місцевих виробів.

♦ Рибалка

 (Дорослий: 46€ / Діти: 38€)

така улюблена усіма чоловіками річ. На цьому пікніку нікому не буде сумно. Усі любителі риболовлі доставлять собі справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі та відчувши себе справжніми «морськими вовками». Група підтримки зможе позасмагати на палубі, помилуватися гарною природою та краєвидами курортів.

Повернення в готель, нічліг.

День 3 - Котор – Будванська рів'єра – Цетинє – Негуши – Ловчен  День 3 - Котор – Будванська рів'єра – Цетинє – Негуши – Ловчен  День 3 - Котор – Будванська рів'єра – Цетинє – Негуши – Ловчен День 3 - Котор – Будванська рів'єра – Цетинє – Негуши – Ловчен

День 4. 

Сніданок. Відпочинок на Будванской Рів’єрі. У вільний час рекомендуємо відвідати ідеальне місце для відпочинку

♦ Екскурсія двома каньйонами річок Тара і Морача

 (Дорослий: 53€ / Діти: 46€)

Дві річки мають одне гірське джерело, але течуть у протилежні сторони. Дорога вздовж каньйону, якою ми будемо рухатися, має велику кількість тунелів, в деяких місцях вона спускається до річки, в інших піднімається на висоту близько 100 м над рікою. Не може не викликати щирого подиву побудована на схилах каньйону ще за часів Австро-Угорської імперії залізниця. У каньйоні Морача на нас чекає огляд монастиря Морач, після якого ми відправимося у каньйон Тара. Завдяки своїй чистоті та прозорості річка Тара отримала назву “Сльози Європи”, а її каньйон з унікальною дикою природою є другим за величиною у світі після Колорадського.

♦ Рафтинг річкою Тара

 (Дорослий: 80€ / Діти: 46€)

Любителям природних пейзажів та гострих відчуттів ми пропонуємо захоплюючу водну подорож заповідними місцями Чорногорії – нас чекає рафтинг річкою Тара, що утворює у нижній течії глибокий каньйон, другий за величиною у світі після каньйону ріки Колорадо. На крутих порогах захоплює дихання, а у тихих заводях серце завмирає від краси навколишньої природи та величі каньйону. Навряд чи можна описати словами відчуття, які отримуєш під час рафтингу, просто треба пережити це самому. Смачний обід зі страв національної кухні стане нагородою тим, хто наважився на цю приголомшливу пригоду.

♦ Екскурсія на катері найбільшим озером Балкан – Скадарським

 (Дорослий: 43€ / Діти: 38€)

Воно має статус національного парку, через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією. Скадарське озеро відоме своєю неповторною красою, багатою флорою та фауною (це єдине у Європі місце, де ще можна зустріти рожевих пеліканів). Також ми побачимо селища рибалок, у яких зберігся справжній дух провінційної Чорногорії та традиції гостинності.

Повернення в готель. Нічліг.

День 4 - Будванська рів'єра – Каньйони Тара і Морача – Скадарське озеро  День 4 - Будванська рів'єра – Каньйони Тара і Морача – Скадарське озеро День 4 - Будванська рів'єра – Каньйони Тара і Морача – Скадарське озеро День 4 - Будванська рів'єра – Каньйони Тара і Морача – Скадарське озеро

День 5. 

Сніданок. Відпочинок на морі. Для бажаючих пропонуємо:

♦ Чудотворний монастир Острог

 (Дорослий: 36€ / Діти: 21€)

Небагато на Землі знайдеться місць, однаково шанованих послідовниками православної, католицької на мусульманської віри. Але монастир Острог, видовбаний у скелі на висоті 900 м над рівнем моря – саме таке місце. Тут немає значення хто ти, важлива тільки ціль твого візиту в це видатне місце. Перше враження: монастир буквально висить у повітрі. Ця святиня вже більше п’яти століть притягує до себе численних паломників з усього світу. Тут зберігаються мощі Святого Василя Острожського – цілителя усіх хворих, а неподалік знаходиться джерело святої води.

♦ Середньовічне місто Круя і столиця Албанії Тірана

 (Дорослий: 46€ / Діти: 33€)

На вершині гори Сари Салтики розташоване місто Круя. Назва міста пов’язана з іменем національного героя Албанії – Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий ринок. Переїзд до Тірани. В долині між гір на узбережжі річки Ішм розташована столиця Албанії – Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених османським правителем Сулейманом Пашою на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто …

Повернення в Україну. Нічний переїзд.

День 5 - Будванська рів'єра – Острог – Круя – Тирана День 5 - Будванська рів'єра – Острог – Круя – Тирана День 5 - Будванська рів'єра – Острог – Круя – Тирана День 5 - Будванська рів'єра – Острог – Круя – Тирана

День 6. 

Перетин кордону. Зупинка на сніданок.

Повернення в Україну. Прибуття в Мукачево орієнтовно в 19:00. Час прибуття до Львова орієнтовно 22:00 (залежить від проходження кордону).

 

❗️Вартість вказана на момент публікації за 1 дорослого
❗️ У вартість включено: проїзд автобусом єврокласу, розміщення в готелі, сніданки, трансфери згідно програм туру, медичне страхування, супровід керівника групи

Для бронювання звертайтеся:
м. Львів, пр. Свободи, 23
☎️068 69 444 00
📱https://bitly.su/Cw2k – Viber
🌏lviv_svobodu@poehalisnami.com.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас