Світлана

Дата публікації: 22.09.2024

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Відпочинок Супер, черг не було, години на 3-4 раніше приїхали! Перші 3 дні були дощі, зараз ніби випогодилось. Місць біля басейну вистачає, на пляж треба приходити трошки раніше, але як пройти далі то теж багато вільного місця. Море ще тепле. Готель зручно розташований) до моря хвилин 5, біля готелю величезний променад з магазинчиками і супермаркетом карфур. Їжа різноманітна, номери великі, меблі і ванна кімната оновлені. Морозиво, перекуси, солодке, фрукти все є. Анімація і прибирання слабеньке, зовсім). Відпочинок вдалий, море гарне тепле, не цвіло, медуз не багато ) дитина задоволена, плаває вже як рибка) автобус назад був той самий, то теж плюсик. Дякую за хороший відпочинок!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас