Світлана

Дата публікації: 16.09.2019

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Доброго вечора,відпочинок був класний.Готель чистий,харчування також добре (в неділю день морепродуктів був,то навіть лобстера їли)/розташований зразу на 1 лінії,тому лежаки навіть і не орендували,бо йти буквально хвилину до моря)з погодою правда трохи не повезло,бо 2 дні був дощ,але взагальному Майорка дуже гарна,готель також класний,тож можете рекомендувати його)

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас