Стамбул + Каппадокія

Дата публікації: 15.11.2018

  • ЦІНА 365 Eur
  • Тривалість 6 днів
  • Осіб 1 особа
  • Виліт/Виїзд Виліт зі Львова щоп’ятниці
  • Харчування сніданки

Запрошуємо відвідати одне з найкрасивіших міст Туреччини – СТАМБУЛ  та одне з унікальних місць цілого світу – КАППАДОКІЮ. Понад два тисячоліття Стамбул був столицею двох світових імперій. Це “місто контрастів”, оскільки знаходиться на межі Європи та Азії, ніби поєднуючи все найкраще двох континентів. Вас також зачарують пейзажі Каппадокії, які вражають своєю магічною красою. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красою скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць.

1 день

Виліт зі Львова. Приліт в аеропорт міста Стамбул.
Зустріч з гідами, трансфер аеропорт-готель, розміщення в готелі.
Вільний час.
19:00 – “Вечірня прогулянка по Босфору” (60€ з алкоголем і 45€ без алкоголю).
Побачити нічний Стамбул у всій красі ви зможете під час нічної прогулянки по Босфорській затоці на теплоході. Ви проплаваєте між двома континентами – Європа і Азія, помилуєтеся на види нічного Стамбула, а пропливаючи під Босфорським мостом, не забутьте загадати бажання – воно обов’язково збувається!
Під час прогулянки вас чекає смачна вечеря із страв турецької кухні та запальна шоу-програма “Турецька ніч” з живою музикою, танцем живота, національним і кавказьким фольклором, танцем дервішів.
Нічліг.

2 день

Після сніданку в готелі, відправляємось на автобусну оглядову екскурсию по Стамбулу – Еміньоню, Золотий Ріг, Візантійські Міські Стіни, Босфорський міст, Азіатська частина міста.
Час для шопінгу.
Трансфер до готелів. Нічліг.

3 день

Сніданок.
“Стамбул – столиця імператорів” ~ 6 год. (70€, вхідні білети і обід включені).
Ви підете на площу Іподрому. Найдавніші пам’ятки в
самому центрі і навколо цієї площі є найважливішими пам’ятками Стамбула.
Після цього Ви відвідаєте Собор Святої Софії в Константинополі, соборна церква Святої Софії, Айя-Софія, Велика церква – у цієї цікавої споруди існує безліч назв. З зведеним храмом свого часу ходило безліч легенд про витрачені ресурси, але всі вони згасали в порівнянні з дійсністю.
Блакитна Мечеть султана Ахмета. Це єдина мечеть в світі, що має шість мінаретів. Потім Вашій увазі буде представлено Палац Топкапи, який є найбільшим і найстарішим палацом в світі, що зберігся до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста і підноситься на історичному півострові, звідки відкривається чудовий вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу.
Нічліг.

4 день

Сніданок. Переліт в Кайсері.
Трансфер та розміщення в готелі в Каппадокії.
Вільний час. Нічліг.

5 день

На світанку можливий політ на повітряній кулі (120€, екскурсія замовляється і оплачується на місці, день проведення уточняється по приїзду в Каппадокію).
Повернення в готель. Сніданок.
09:30 відправляємося на Знайомство з Кападокією (45€ вх.. квитки та обід включені).Фортеця Учхисар, гігантська скеля висотою в 60 метрів, а також відвідаємо музей під відкритим небом Гереме та скальні храми, в продовження екскурсії панорама на долину кохання.
Обід в ресторані.
Тут тихо і спокійно, неспішно тече життя, як ріка Кизилирмак. А в воді відображаються мінарети мечеті Алааддіна. Це вражаюче місто Аванос. Центр гончарства і ковроткацтва, саме тут можна відвідати мечеть Аладіна (Alaaddin Camisi) – сельджукська мечеть, побудована в XIII столітті. Вона знаходиться на березі Червоної річки в самому центрі міста. Дальше відвідаємо так звану “Долину відьмацьких труб”. Вона є однією з найпопулярніших місць в Каппадокії, має форму трикутника, утвореного між трьома основними містами цього регіону: Аванос, Юргюп і головним транспортним вузлом – Невшехір. У долині знаходяться дивовижні аморфні скелі і освіти, настільки унікальні, що, маючи велике уяву, можна побачити в цих фігурах найрізноманітніших тварин.
“Pasabag” – долина монахів та фей. Долина невеличка, на якій зібрані самі відточені зразки перібаджаларов. Це слово перекладається з турецького як каміни Фей. Всі ці формування називають грибами. Тут є і дво- і триголові гриби. Цікаве та чарівне місце.
Одна з найгарніших долин Каппадокії – «Долина уяви». Долина виглядає футуристично – маленькі напівкруглі будиночки нагадують житла інопланетян, десь на місяці. Деякі туфи, більш високі, виглядають як багатоквартирні будинки.
Повернення в готель ~ в 17:00.
Вільний час. Нічліг.

6 день

Сніданок. Звільнення номерів. Трансфер в аеропорт.

У вартість входить:

• Міжнародний авіа переліт та внутрішній переліт Pegasus Airlines (Львів) і Atlas Global(Одеса) або Onur Air(Одеса)
• Багаж + ручна поклажа
• Проживання в готелі при двохмісному розміщенні (який саме готель буде зазначено у ваучері за 2 дні до виїзду)
• Стамбул:
– BEST WESTERN EMPIRE PALACE, BEST WESTERN AMBER HOTEL, BEST WESTERN ARTEFES HOTEL, ROYAL TOPHANE HOTEL,
Hotel Orka Royal, Grand Yavuz, Sultanahmet Cesme Hotel і кращі
• Каппадокія:
– Melekler Evi Cave Hotel 4*, The Cappadocia hotel 4*, Peri Masali hotel 4*
• Сніданки
• Групові Трансфери а/п-готель-а/п
• Супровід Гіда
• Екскурсії по програмі
• Транспортне обслуговування по програмі
• Страхування

Додатково оплачується:

• Обіди та вечері
• Додаткові екскурсії

avatar