Романтичний Париж за 163 Eur

Дата публікації: 04.01.2018

Романтичний Париж за 163 Eur
Романтичний Париж за 163 Eur
Романтичний Париж за 163 Eur
Романтичний Париж за 163 Eur
Романтичний Париж за 163 Eur
Романтичний Париж за 163 Eur
  • ЦІНА 163 Eur
  • Тривалість 6 днів
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд зі Львова 12, 14, 25.02.2018
  • Харчування Сніданки

Париж — єдине місто у світі, де можна прожити без щастя.

Жермена де Сталь

Відкрий для себе столицю романтики – Париж!

До Вашої уваги тур, де багато вражень і позитиву за 163 Еur, без жодних обов’язкових доплат.
Можливість відвідати Діснейленд!
У вартості екскурсії по Празі, Парижу і Дрездену!

День 1. Львів – Краків – Прага
Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
По-можливості, в залежності від проходження кордону, екскурсія по Кракову«Королівський шлях»(18Є/13Є)- шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди. Рекомендуємо відвідати всім, хто хоче смачно повечеряти і скоштувати польське пиво екскурсію “Пива багато не буває”(26€/21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення і спробуємо його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях! Розміщення в готелі на території Чехії. Ночівля.

День 2. Прага – Замок Чеський Штейнберг
Сніданок. День, який ми присвятимо Празі.
Екскурсія “Зустріч з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші. Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати програми і екскурсії на вибір:
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, вечеря шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті.
Замок Чеський Штейнберг(26Є+ вх квиток додатково). Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку роду – Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів.
“Пивними дорогами Праги”(26€/18€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
“Таємниці королів – Градчани”(18€/13€). Дізнатись про життя чеської знаті, про дворцові інтриги і заговори, про все, що відбувалось заради віри в государство. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду- резиденції чеських князів і королів.
Вечірня екскурсія «Тіні старого міста»(18€/10€). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості». Нічний переїзд в Париж.

День 3. Париж – Монмартр – Мулен Руж
По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).
І от Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Ми направляємося в саме серце цієї загадки – чарівний Париж… Оглядова пішохідна екскурсія “Магія Парижа!”. Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам’ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, – все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Готель де Віль, Лувр, Вандомська площа, Оперний театр. Продовжимо наше знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми — елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні.
Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас (18€/10€) Ось вона, красуня, як на долоні.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).
“Таємниці річки Сена”(13€/10€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
“Магічне сердце Парижу–Латинський Квартал”(23€/18€). Самі відомі місця Парижу- Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!
Вечірня програма “Вогні нічного Парижа”(26€/18€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні … Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня – мерехтлива Ейфелева вежа. Поселення в готель. Ночівля.

День 4. Діснейленд – Нормандія – Париж – Лувр – Версаль
Сніданок. Виселення з готелю. Для бажаючих екскурсії і додаткові програми на вибір:
Версаль. “Банти і діаманти”(30€+ вхідний квиток). «Світ, затримуючи подих, дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік не дарма, адже інакше ми б не побачили раю на землі …. ». Відвідання замку.
“Енциклопедія віків – Лувр”(26€+вх.квиток). Світ Мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр – один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля. Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська.
“Легендарний Монмартр”(18€/13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати. Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого.
Або «Діснейленд» (трансфер 23€ + вх. квиток). Тут завжди бажані не лише діти, а й…, тому що Діснейленд – це Країна вічних канікул, де ніколи не затихає музика, не слабшає свято і не вичерпуються веселощі.
Повернення в Париж. Нічний переїзд.

День 5. Дрезден – Мейсен – Саксонська Швейцарія – Замок Моріцбург
Переїзд до Німеччини. По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).
Екскурсія по Саксонському Дрездену. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі.
Можливість відвідати Дрезденську картинну галерею (16Є+ вхідний квиток). Вільний час в Дрездені.
Подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби» (38€/26€). Немає меж захопленню … там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди …
“Порцелянове містечко Мейсен”(26Є/21Є). Казковий Мейсен – тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки. У Мейсені була заснована Саксонська порцелянова мануфактура, на якій виготовляли “біле золото” для всіх монархів Європи. Місто прикрашають мальовничі і милі будиночки, над Ельбою височить величний замок Альбрехтсбург, а на дзвінниці Фрауенкірхе дзвонять порцелянові дзвіночки. Гуляючи вуличками і насолоджуючись незабутньою атмосферою містечка не забудьте побалувати себе Мейсенським Фуммелем – надзвичайно смачним тістечком з вишнями, збитими вершками і гарячим шоколадом. Нічліг на території Чехії.

День 6. Величка – Львів
Сніданок. Можливість відвідування супермаркету. Переїзд по Польщі.
Соляні Копальні “Велічки”(18€+ вх квиток). Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючі погляд підземні озера, всілякі скульптури – ціле підземне місто! Виїзд в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).

 

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас