Два роки тому, влітку 2016 року у Белеку відкрився один із найцікавіших парків розваг у всій Туреччині. Це тематичний парк The Land of Legends, всі 63 тисячі гектарів якого створені спеціально для дітей.
The Land of Legends – унікальне явище з унікальною інфраструктурою. Завдяки оригінальному плануванню та прорахунку навіть дрібниць кожен дорослий зможе легко відчути себе тут дитиною.
Ззовні парк – це розкішний палац султану. Гостей зустрічають величезні повітряні кулі, східні солодощі, що звисають прямо зі стелі, та кольорові кімнати. Номері розкішного п’ятизіркового готелю, приуроченого до парку, також виконані у стилістиці мультфільмів. В той же час, всі вони досконало обладнані технічно. Тут можна відшукати LED-телевізори з 3D-окулярами, Braso Vidim, PlayStation, тощо.
The Land of Legends – результат тісної співпраці кількох велетенських компаній: мережі готелів Rixos, будівельної компанії Emaar Properties PJSC, яка вже успішно втілювала такі проекти, як Dubai Mall та хмарочос Burj Khalifa, та агентства Dragone Productions, засновник якого займався шоу-програмами цирку дю Солей та концертними шоу таких світових зірок, як Селін Діон та Лара Фабіан.
Чим зайнятися в парку?
В тематичному парку The Land of Legends знайдуться розваги на будь-який смак. Вся територія поділена на зони за різними казками. Окрім активного відпочинку, є й зони, щоб усамітнитися в тиші та розслабитися.
- Розкішний водний парк Legend of Aqua повністю усіяний найрізноманітнішими гірками та водними атракціонами. Без перебільшення, на території – понад 40 атракціонів та більше 70 гірок. Тут є басейн для серфінгу, зони для найменших гостей, підводне сафарі. Штучні хвилі у басейні сягають двох метрів.
- Є атракціони і для екстремалів. Висота деяких спусків сягає 43 метрів. Швидкість під час спуску іноді доходить майже до 90 км/год.
- Для любителів дайвінгу – величезний акваріум із морською водою. Тут можна познайомитися з екзотичними підводними мешканцями та навіть зануритися у спеціальному підводному скафандрі See Treck. Це нова популярна розвага у Туреччині, що сягнула у парку нового рівня та розмаху.
- Всі бажаючі можуть познайомитися із дельфінами і побачити їх виступи. Також у парку тварин чекають моржі, кити та навіть пінгвіни.
- Повсюди є кафе, ресторани та бари, СПА-центри, 5D-кінотеатри. Для бажаючих відпочити на пляжі – відтворено справжній тропічний острів з пальмами. Також обов’язково варто відвідати Башту Легенд.
- Щовечора в парку проводиться унікальне шоу. Канали та фонтани стають декораціями казкової вистави та барвистого карнавалу. Серед учасників можна відшукати навіть героїв химерних картин Босха.
Потрапити в парк The Land of Legends можуть не тільки мешканці готелю, а й всі бажаючі. Проте варто заздалегідь захопити карту зон, щоб не пропустити нічого цікавого.
А щоб не турбуватися через організацію та не витрачати дорогоцінний час на планування мандрівки до тематичного парку The Land of Legends в Туреччині, звертайтеся до нашої туристичної агенції «Поїхали з нами!»!






