Нещодавно їздила в тур «Душевний вікенд» (Польща, Чехія, Австрія, Угорщина)
І хочу подякувати найкращому організатору від «Поіхали з нами» на пр-т Свободи, Мар‘яні Саламасі, яка завжди підбирає все так, як ти хочеш! Яка завжди порадить, допоможе і організує! Безліч раз зверталась до неї і ніколи про це не пошкодувала.
Мар‘яна – професіонал.
Окреме дякую Олі Єфімець з «аккорд-туру», – нашому керівнику туру, вона також професіонал, і якщо ви поїдете з нею в тур, то вам дуже пощастить!













