Відпочили гарно і спокійно. Порівняно з Будовою тут дуже затишне і тихе місце. Рада що відпочиваємо саме тут. Готель дійсно недалеко від зупинки автобуса, а також до моря 10 хв ходьби. Інтернет є навіть у номерах хоча слабенький. Персонал привітний, хоча англійську знають тільки на рецепції. Інші спілкуються сербською , або російською. Прибирають номер щодня. Сніданки ситні, фуршетного типу. З тих самих продуктів варіюють різні страви. На гарнір рис або макарони, яєчня, овочі сирі та тушковані, сир, ковбаса тонкого порізу,сосиски. На десерт оладки, рулети, млинці з Нутеллою. З фруктів яблука, банани, апельсини. Чай, кава з апарату, сік.
Ключ карточку при виході з готелю потрібно залишати на рецепції.
Пляж від готелю поруч із муніципальним. Кафе Дольче віта пропонує напої, піцу, млинці та сендвічі. Тут також діє інтернет, за тим самим QRкодом що і в готелі.Дякую , що скерували нас сюди😇
Олена
Дата публікації: 10.07.2025
- ЦІНА
- Тривалість
- Осіб
- Виліт/Виїзд
- Харчування
Подаруйте собі незабутню подорож
Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас













