Хочемо висловити вдячність Туристичній агенції ” Поїхали з нами” за допомогу у виборі чудового туру для нашої сім’ї! Окреме дякую Оленці за відповіді на усі питання,що нас турбували)з Вашою допомогою відпочинок вдався на славу,ми мега задоволені і перельотом і готелем Side mare resort & spa.
Харчуванням задоволені,дуже широкий вибір страв-гарячих страв два столи,безліч салатів/овочів/сири/різноманітні рулети з курки/закуски/дуже великий вибір фруктів-кавун/диня/ківі/сливи/ананас/яблука/груші. Дуже великий вибір десертів-теж два столи,але наша сімя не полюбляє солодке,тож ми навіть не куштували нічого)морозиво двічі вдень пропонували! Для маленьких діток теж є вибір,оскільки завжди були макарони різні на вибір,картопля,рис та різне м’ясо і рибка)морепродуктів не було)лише в салаті маленькі криветочки)цілком то ми дуже задоволені!
Олена
Дата публікації: 18.06.2018
- ЦІНА
- Тривалість
- Осіб
- Виліт/Виїзд
- Харчування
Подаруйте собі незабутню подорож
Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас













