Олена

Дата публікації: 21.05.2018

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Відпочили супер, готель Side La Grande – клас! Все ідеально! Персонал дуже привітний, харчування класне, було і мясо, і шашличок, і млинці і каші, ну все все, дітям рай там! І до моря не так вже і далеко, море шикарне, захід в море- пісочок, мілко. На пляжі годуюють на убой. Інтернет 2 дол в сутки, терпимо. Короче велике дякуюююю !!!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас