Оксана

Дата публікації: 11.08.2020

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Доброго дня! Дуже класно !Готель чистенький.І на самій воді. Харчування теж хороше.Подають повара самі
Просто показуєм , що хочемо. Російською майже не розмовляют, але порозумітися можна. Всюди є розчини для обробки рук. В ресторані ложки, вилки і ножі запаковані в одноразові пакети.
На столах сухі і вологі серветки теж в пакетах. Сіль, перець розфасовані в маленьких пакетах.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас