Доброго дня! Дуже класно !Готель чистенький.І на самій воді. Харчування теж хороше.Подають повара самі
Просто показуєм , що хочемо. Російською майже не розмовляют, але порозумітися можна. Всюди є розчини для обробки рук. В ресторані ложки, вилки і ножі запаковані в одноразові пакети.
На столах сухі і вологі серветки теж в пакетах. Сіль, перець розфасовані в маленьких пакетах.
Оксана
Дата публікації: 11.08.2020
- ЦІНА
- Тривалість
- Осіб
- Виліт/Виїзд
- Харчування
Подаруйте собі незабутню подорож
Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас













