Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт

Дата публікації: 17.11.2017

Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт
Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт
Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт
Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт
Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт
Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт
Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт
Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт
Неймовірний вікенд: Краків, Прага, Відень, Будапешт
  • ЦІНА Від 118 EUR
  • Тривалість 4 дні
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд зі Львова 02.12, 07.12, 22.12.2017
  • Харчування Сніданки

Запрошуємо провести неймовірний вікенд королівськими містами Європи. Вас чекає Старовинний Краків, на келих пива запрошує Красуня Прага, Величний Відень розкриє свої таємниці, святкові вогники Будапешта покажуть Вам місто у вечірній час. І, на завершення, відвідайте «Угорський Памуккале» – місто Егерсалок!

Львів – Краків – Прага – Відень  – Будапешт  – Егер – Львів

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

День 1. Львів – Краків

Відправлення в тур зі Львова. Перетин кордонів. Переїзд до Кракова.

Екскурсія “Королівський шлях”. Місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить. Для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци. Всім, хто хоче смачно повечеряти і спробувати пива, рекомендуємо екскурсію “Пива багато не буває”(26€/21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення і спробуємо його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!!!

Прибуття до Праги. Ночівля.

День 2. Прага – Замок Чеський Штейнберг

Сніданок. День, який ми присвятимо Празі.

Екскурсія “Зустріч з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші. Вільний час в Празі.

Рекомендуємо відвідати програми і екскурсії  на вибір:

“Таємниці королів – Градчани”(18€/13€). Дізнатись про життя чеської знаті, про дворцові інтриги і заговори, про все, що  відбувалось  заради віри в государство.  Все починається зі знаменитого Страговського монастиря.  Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду- резиденції чеських князів і королів.

Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті.”Пивними дорогами Праги”(26€/18€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.

Вечірня екскурсія «Тіні старого міста»(18€/13€).

Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості». Ночівля.

День 3. Відень – Шенбрунн – Палац Бельведер 

Сніданок. Переїзд до Відня. Вільний час.

Пропонуємо автобусно-пішохідну екскурсію«Вальс у величному Відні» (38€/28€). Відень – місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Це незвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі … Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! Ми побачимо історичні та сучасні райони міста, проїдемось по Рінгштрассе з її грандіозними будівлями, побачимо Хофбург (зимову резиденцію імператора), Парламент, Бургтеатр, Університет, а також Бельведер.Вільний час у Відні.

Рекомендуємо відвідати:«Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів»(18€+ вх. квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!

Переїзд в Угорщину. Прогулянка на кораблику з шампанським “Чарівність Дунаю”(26€/21€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста- Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац … Повз нас “пропливають” водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Поселення в готель. Ночівля.

День 4. Львів – Егерсалок – Долина Красунь

Сніданок. Переїзд в Егер.

Для всіх бажаючих рекомендуємо: Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» – місто Егерсалок! (трансфер 11€+ вхідний квиток) – для прекрасного відчуття бадьорості – відвідини Велнес-Комплексу До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни. Рекомендуємо смачний гуляш в Долині Красунь !!!(18€/13€). Найвідоміше вино – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина».

Прибуття до Львова. До нових зустрічей!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас