Наталя

Дата публікації: 22.07.2025

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Вперше з сином відпочивали в Болгарії в готелі “Delfin”.Відпочинок нам дуже сподобався!!! В готелі персонал дуже привітний, прибирали кожного дня, ресторанна їжа смачна і є великий вибір, завжди свіжі фрукти, овочі, риба ну і морозиво! Для дітей був аніматор і це великий плюс.Перша лінія до моря, море було чисте і досить тепле.Дуже б хотіли приїхати і в наступному році!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас