Наталя

Дата публікації: 18.07.2025

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Все було добре, готелем ми задоволені, все як очікували. До моря близько, хвилин 3-4, не більше, погода була всю відпустку. Готель нормальний, не новий ремонт, але чисто. Балкон був, з видом на дорогу. Постіль і рушники міняли двічі в тиждень.
Територія гарна, два дорослих басейни, глибиною 1,7 м і 1,3 м, та дитячий басейн, багато лежаків з парасольками, бар з коктейлями.
Ресторан теж гарний, по кухні багато їжі, але дуже багато смаженого і фастфуду, по фруктах достатньо. Ми вперше на Al харчуванні, тому не маємо з чим порівняти. Нам сподобалось.
Дякуємо за організацію чудового відпочинку!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас