Досить гарно відпочили,перші пару днів була досить гарна погода,не така сильна спека…видно було,що готель був заселений навіть не на 50 відсотків то точно,але після Рамадану підїхали араби,місцеве населення та стало веселіше,кухня стала більш різноманітною…море тепле було усі дні,ну рибки та корали це щось особливе було)наступного разу обовязково візьмем і ласти)сервіс гарний,проблем з номером не було). Добре відпочили,гарний готель,обовязково поверенемось ще) Дякую Олені за відпочинок)
Подаруйте собі незабутню подорож
Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас
Більше пропозицій
від 52 450 Грн
від 41 980 Грн.
від 34 978 Грн.
від 44 590 Грн.
від 42 200 Грн.
26 845 Грн.
54 360 Грн.
від 44 171 Грн.
від 32 435 Грн.
112 150 Грн.


