Мирослав

Дата публікації: 06.07.2017

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Досить гарно відпочили,перші пару днів була досить гарна погода,не така сильна спека…видно було,що готель був заселений навіть не на 50 відсотків то точно,але після Рамадану підїхали араби,місцеве населення та стало веселіше,кухня стала більш різноманітною…море тепле було усі дні,ну рибки та корали це щось особливе було)наступного разу обовязково візьмем і ласти)сервіс гарний,проблем з номером не було). Добре відпочили,гарний готель,обовязково поверенемось ще) Дякую Олені за відпочинок)

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас