Доброго дня, Олена. Так, готель дуже гарний і відпочинок взагальному дуже сподобався
Досить сильний вітер був, але лише 1 день як приїхали. Решта днів погода ідеальна! Дуже рада, що вийшло так, що саме в Грецію полетіли. Одне лиш що далеко до готелю їхати від аеропорту. Брали 2 поїздки трохи далекі получились, але вони були цього варті.. побували на Санторіні) це взагалі казка. Дякую Вам!
Воно цього вартувало побувати там) ми дуже задоволені













