Марія

Дата публікації: 30.10.2019

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Доброго дня, Олена. Так, готель дуже гарний і відпочинок взагальному дуже сподобався
Досить сильний вітер був, але лише 1 день як приїхали. Решта днів погода ідеальна! Дуже рада, що вийшло так, що саме в Грецію полетіли. Одне лиш що далеко до готелю їхати від аеропорту. Брали 2 поїздки трохи далекі получились, але вони були цього варті.. побували на Санторіні) це взагалі казка. Дякую Вам!

Воно цього вартувало побувати там) ми дуже задоволені

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас