Любомира

Дата публікації: 07.10.2020

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Добрий вечір,Мар‘яна.Все збиралась написати,але все якісь справи.Так от відпочили гарно але мало, на другий раз будем брати на більше днів.Готель красивий, номер з виглядом на море,терасою,джакузі.Харчування хороше,смачно,випивка хороша,в мінус ставлю пляж,невеличкий і возили тракторцем,як для цього готелю могли б придумати щось цікавіше.Але в загальному все добре.Дякую!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас