Костянтин

Дата публікації: 16.10.2018

Костянтин
Костянтин
Костянтин
  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Добрий день!
Хочемо подякувати вам за гарний готель! Чудові краєвиди, велика територія, здоровенний басейн) Їжа така, як і всюди, але була кілька днів смажена форель і червона риба) Алкоголь цілком навіть достойний, пиво туборг. Персонал дуже привітний, радий допомогти. За час перебування ніяких нюансів не виникало. Жили в головному корпусі, будівля не нова, але все чисто і гарно(не до порівняння з блу вейв).Номер так, як ви і попросили, з видом на море і широченне ліжко)) Сейф і міні бар безкоштовно, що дуже потішило. Анімація захоплююча, було багато виступів балет шоу і акробатів, а також диско 90-х ) за весь час не було повторів. Пляж чистенький, захід в море поступовий, море бомба! Чисте і тепле. На пляжі можна було нормально перекусити і попити пива) Рушники на пляж видавалися, можна було кожен день міняти. Їздили на екскурсію від пегасу до храму святого Миколая і в Сімену, купалися у відкритому морі(вода як на мальдівах)
В готелі Багато іноземців і наших, шо не могло не потішити)) Відпочинок вдався, багато вражень і емоцій) Тягне на 5*.
Ну і ціни приємні, оскільки кінець сезону)))
Ще раз вдячні!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас