Ірина

Дата публікації: 30.06.2017

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Велике спасибі Наталочці з агенції "Поїхали з нами"!!! Оскільки ми любителі активного гірського відпочинку який хотіли поєднати з морем нам запропонували Чорногорію, м.Будва з чудово підібраною віллою і тим більше номером. Завдяки порадам і компетентності відпочинок на 100% відповідав усім нашим вимогам і побажанням. Неймовірні краєвиди з гір під час екскурсій і джерельна чистота моря просто вражали своєю красою. Усім рекомендую "Поїхали з нами". Відпочинок запам'ятається надовго.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас