Ірина

Дата публікації: 18.08.2020

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Привіт. В нас все добре, сказали доплатити 50 дол, щоб номери були разом з видом на море. Море гарне. Каміння при заході в море нема.  Їжа добра – Багато курятини, риба є гриль. Правда територія на набагато менша ніж в Єгипті, зате море бачимо цілодобово. Я кайфую, вчора було гарне шоу фокусів. Територія дуже зелена, чисто. Бала грязна тюль, але при заїзді, я сказала, то поміняли. Навіть нет є безкоштовний, В номері тяне.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас