Аня

Дата публікації: 04.07.2018

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Доброго дня, Мар’яна !!! Вибачте, що не написала одразу, але то часу не вистачає, то настрою немає ))))) Почну із слів вдячності за чудово підібраний відпочинок. Якщо говорити про готель Khayam Garden , то все дуже добре : гарний номер, готують смачно, територія простора і чистенька, до моря метрів 50, але вхід в море не пологий (для діток трішечки незручно), аніматори веселі і активні. Якщо в цілому , то жодних зауважень. Звісно, якщо ціллю є відпочинок, а не перевірка з санепідемстанції(smiley) Незабутні враження від екскурсії в Сахару. І дорослі, і малеча — всі задоволені. Виснажлива дорога, але воно того варте. Дуже Вам дякуємо !!!!!!!!!! Дай Бог мирно , ще політаємо(wink) Ви у нас найкраща !

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас