Привіт!
Хочу подякувати Наталі за хороший вибір готелю Шарм-эль-Шейх/Наама Бэй Xperience Kiroseiz Premier 5*.
Це можна просто описати трьома словами – супер, класно і чудесно.
Усім рекомендую тур фірму ,, Поїхали з нами” і Наталю.
Дивіться фото.
Світлана
Дата публікації: 04.06.2019
- ЦІНА
- Тривалість
- Осіб
- Виліт/Виїзд
- Харчування
Подаруйте собі незабутню подорож
Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас













