Привіт Наталю.
Готель бомбічний, ми дуже задоволені, бо для дітей тут є все: дитячий басейн, гірки, дитячий клуб. Море мілке і пісочний пляж – вони там з задоволенням сидять. Їжа дуже різноманітна і їм смачно. Соки на кожному кроці.
Тут добре і нам, дорослим, купа басейнів, де можна поплавати і відпочити без дітей вдень і ввечері (коли дітки в дитячому клубі). Щодня розважальна програма. Привітний персонал.
Нас поселили в новий корпус, маємо величезний номер з видом на море. Біля нас одразу є басейн. До моря, гірок, ресторану – 5 хвилин.
Ми дуже дуже задоволені.
Дякую.
Оля
Дата публікації: 26.07.2021
- ЦІНА
- Тривалість
- Осіб
- Виліт/Виїзд
- Харчування
Подаруйте собі незабутню подорож
Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас













