Оксана

Дата публікації: 04.02.2018

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

З Наталею Стахур і Мар’яною Саламахою мандрую уже чотири роки. Цього разу вперше поїхала в Емірати, в Дубай, готель Ibis Deira City Center. Чудовий готель, вражаюче місто і чергове дякую “Поїхали з нами” на пр. Свободи, 23 за вдалий відпочинок)))

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас