З Наталею Стахур і Мар’яною Саламахою мандрую уже чотири роки. Цього разу вперше поїхала в Емірати, в Дубай, готель Ibis Deira City Center. Чудовий готель, вражаюче місто і чергове дякую “Поїхали з нами” на пр. Свободи, 23 за вдалий відпочинок)))
Подаруйте собі незабутню подорож
Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас
Більше пропозицій
від 52 450 Грн
від 41 980 Грн.
від 34 978 Грн.
від 44 590 Грн.
від 42 200 Грн.
26 845 Грн.
54 360 Грн.
від 44 171 Грн.
від 32 435 Грн.
112 150 Грн.
від 78 320 Грн.

