Наталя

Дата публікації: 28.10.2019

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Привіт! Ми в захваті)) от реально)) сподобався дуже напрямок, аеропорт даламану як нам здалося набагато менш завантажений ніж анталія. Сам готель дуууже затишний і дуже дуже доглягутий. Ремонт мабуть був десь недавно, дуже стильно все зроблено. Дуже мало росіян, там навіть в ресторані страви російською не підписані. І контингент відповідно дуже приємний. Територія величезна. Єдине що він супер не двіжовий (ну але ми таке любимо)). Їжа дуже смачна, є кілька аля карт ресторанів, по одному візиту в кожен включено у вартість, то ми по приколу ходили)

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас