Ігор

Дата публікації: 11.05.2019

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

З 13-23березня відпочивали в Шарм ель Шейх в прекрасному готелі Тропітель Наама Бей 5* за порадою Олени Матвіяс. Харчування і сервіс були супер. Постійно була риба, кальмари і навіть деколи краби. Ресторан “Гриль” готував куріпки, індики, стейки, кури. А ще фрукти і випічка нам дуже сподобалась. Під час відпочинку в Египті ми іздили в Йорданію. Це е одне з чюдес світу В ущелині знаходиться місто в печерах з храмами амфітеатром стоянками довжиною 4 км. Засноване2 століття до н.е.Такого я ще не бачив. Вся группа була приголомшена. Добиратися треба автобуслм і пароплавом 2 години. Рекомендуємо цю екскурсію!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас