Оля

Дата публікації: 16.09.2019

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Іспанія супер) по колориту це те що мені подобається) були в Порт авентурі, емоцій купа, так як ти і казала антистрес, катались майже на всьому😁, були на обзорці, хоча потім ще 2 рази їздили самостійно в Барселону гуляти. Парк Гуель, Саграда фамілія, монцерат) Архітектура в Барселоні звичайно вражає) були на фламенко шоу, дуууже сподобалось. По твоїх порадах все попробували, за кавою з бейлісом досі скучаю. А паелья тепер улюблена страва))) Навіть мій Андрій почав їсти морепродукти після поїздки, бо до цього не був прихильником) готель сподобався, їжа теж, хоча було стільки людей що вони трохи за чистотою в самому ресторані не дуже встигають. Море чудове, ми поїздили по сусідніх містечках, то наш Бланес найкрутіший, набережна, море, є куди піти ввечері, кароче дуже класно) Оленко, дякуємо!)

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас